SG-8018CB 31.2500M-TJHPA0
- 型號描述:
- 標準時鐘振盪器 SG-8018CB 31.2500M-TJHPA0: MHZ OSC 1.8V 3.3V +/-50PPM -40 105C O/E 1K TR
- 型號:
- SG-8018CB 31.2500M-TJHPA0
- 品牌:
- Epson Timing
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 31.25 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.62V ~ 3.63V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 8.1mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)